Standard Box
Standard Box

Standard BOX

Nowy produkt

Dieta ta skomponowana jest według najnowszych zaleceń żywieniowych. Jej podstawę stanowią świeże warzywa i owoce w każdym posiłku, pełnoziarniste produkty zbożowe, produkty mleczne, chude mięso, ryby, zdrowe tłuszcze roślinne i nasiona roślin strączkowych. Ten plan żywienia polecany jest osobom, które mają potrzebę zredukowania nadmiernej masy ciała. Warianty kaloryczne 1000 i 1500 kcal polecane dla Pań o niskiej aktywności fizycznej pozwolą na wypracowanie ujemnego bilansu kalorycznego, aby spalanie tkanki tłuszczowej było bardziej efektywne. Dla Pań, które włączyły dodatkową aktywność fizyczną, ale również dla Panów o niskiej aktywności – polecamy plany kaloryczne 1500 i 2000 kcal.

Dla osób, którym zależy na zdrowej i pełnowartościowej diecie odpowiedni będzie wariant tej diety 1500 lub 2000 kcal w zależności od stopnia aktywności fizycznej.

Więcej szczegółów

36,00 zł brutto

Więcej informacji

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 będą realizowane następnego dnia roboczego z wyjątkiem zamówień dotyczących MatchBOX i Lacto/Mama BOX, gdzie czas oczekiwania na zamówienie wynosi do dwóch dni roboczych.

Klient ma prawo do zamówienia maksymalnie 2 zestawów próbnych.