Box 4
Box 4

Vege BOX

Nowy produkt

Jadłospis wegetariański został zaplanowany tak, aby wyeliminować mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego. Opiera się na bogactwie świeżych warzyw i owoców, nasion roślin strączkowych, produktach zbożowych pełnoziarnistych, nasionach, pestkach i orzechach oraz zdrowych olejach roślinnych. W tym planie dietetycznym proponujemy 3 kaloryczności 1000, 1500 oraz 2000 kcal. Jadłospis jest w pełni zbilansowany więc polecamy go nie tylko wegetarianom, ale również osobom, które chciałyby spróbować czegoś nowego, poznać nowe smaki i potrawy. Dieta wegetariańska ma wiele korzyści zdrowotnych – pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, zapobiegać chorobom układu krążenia i jest odpowiednia dla osób z nietolerancją jajek, białek mleka i laktozy.

Więcej szczegółów

36,00 zł brutto

Więcej informacji

W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 będą realizowane następnego dnia roboczego z wyjątkiem zamówień dotyczących MatchBOX i Lacto/Mama BOX, gdzie czas oczekiwania na zamówienie wynosi do dwóch dni roboczych.

Klient ma prawo do zamówienia maksymalnie 2 zestawów próbnych.